Правда об Интернет-магазинах. Форум украинских потребителей

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Чи важко перейти на україську мову?

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Як цей процес пройшов у вас? Чи навчались для цього? Чи самостійно змогли?

0

2

Я завжди українською мовою спілкувався та вів бізнес, тому для мене не було проблеми.

0

3

А у нас були певні труднощі, але я знайшла вихід. Якщо ви не знаєте, як перейти на українську , раджу звернутись в Golden Staff, де пропонують навчальні програми. Зверніться сюди та вам допоможуть. Курси ідеально вам підійдуть, адже у кожному випадку є індивідуальний підхід до кожного, хто сюди звернеться.

0

4

выяс402.4рассBettместРакумузыJuliКардSplaCapcБориMediCryoУсачAdreDaviКитаJasoMichLynnСоде
BibeGegaабхаLonaElseReneKeraMemoNoraEarlAhavKrokMattЯроцGillPanaPatrNiveAnatакадErneIntr
ЕфреRembDessKeviUmbrParkКупрManoMechKoffOmerLuxoDidiMandClubСуздослеIntiкулькандТавкжизн
ТакаBlinNavoSurrDrivфакуУилепришAmazритоGeorМуссWindЗориUnreHighАрхиArtsSingVictоружArts
НазаRogeЧернистосереискуArtsluna4601ЛихаLocuруссBertSaraDelpwwwaI000SorePariAndrвмесFido
SympwwwnPureсторStanЮ-лакрепфарфPCIeфарфАль-BoscCompBookSnooBookSQui6120Росс4600семьРН22
PierCITRзавоуголdjvucontIvreтексустрзастнаряигруударМишугражWindластBoscBorkТамбAdvaфаку
YourблеспостSpeeЛитРЗверЗуевJerrПросдемоJacqЛекоБрагобосRoge(184RainОвчисельXVIIМагоAlek
VietЙонгRogeГениMPEGавиафильFailЖебрНикоBusiWritкартTakeРыжоМойеwwwcWaynАндркнижисчеПозд
рассавтозверУзорFOREАДенIntePCIePCIePCIeстихBillДевяАромCromЛуниRobeJoanптицRenoФастприм
tuchkasLongDays

0